Trainingsschema

Dit schema loopt van 23-8-2020 t/m 6-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 19:00 Keeperstraining Trainingsgroep V4 16.45-17.30 uur 17.30-18.15 uur 18.15-19.00 uur
17:00 - 18:00 Free play training Meisjes D Trainingsgroep V1 Vanaf 7 september
17:00 - 18:30 Jongens C5 Faas van de Wouw
Tim Noordermeer
V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Amélie van Ravels
Eva Visser
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Annemei Wennekers
Jip van der Horst
V2 - CD
18:00 - 19:00 free play training D Jongens Trainingsgroep V1 Vanaf 7 september
18:30 - 20:00 Jongens A4 Floris van Spaendonck V5 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Theo Wiercx V3 - CD Even weken Veld 2
18:30 - 20:00 Jongens C2 Diederik van Zwol
Maurits Möller
V3 - AB Even weken Veld 2
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Ralf Lemmens
Sebastiaan Litjens
V5 - AB Vanaf 31/8
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Liane Leemans
Yentl Leemans
V2 - AB Oneven weken Veld 2
18:30 - 20:00 Meisjes C2 V2 - CD Oneven weken Veld 2
19:00 - 20:30 Jongens B1 Roland de Korte V1 - AB
19:00 - 20:30 Jongens B2 Casper Weijers
Eef Vos
V1 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes A1 Birgit Rikken
Job van Haagen
Kos Smits
V4 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Flip Janus
Robin van Eck
V4 - CD
20:00 - 21:30 Dames 03 V3 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Dames 03 V2 - CD Even weken
20:00 - 21:30 Dames 09 V2 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Dames 09 V3 - CD Even weken
20:00 - 21:00 EXTERNE RESERVERING V5 Mixed training - Breedte
20:00 - 21:30 Heren Jong 02 V3 - AB Oneven weken
20:00 - 21:30 Heren Jong 02 V2 - AB Even weken
20:30 - 21:30 Dames Donderdag 1 V2 - AB Oneven weken
20:30 - 21:30 Dames Donderdag 1 V3 - AB Even weken
20:30 - 21:30 Heren 01 V1 - AB Keeperstraining TOP
20:30 - 22:00 Heren 02 V1 - CD
20:30 - 22:00 Jongens A2 Oscar Verhagen V4 - AB
20:30 - 22:00 Jongens A3 Oscar Verhagen V4 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Willem Sweep V3 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 Daantje Verhulst
Thomas den Uyl
V3 - AB
16:00 - 17:30 Jongens D1 Eric van der Pol
Floris-Jan Hoogbergen
V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 V2 - CD
16:30 - 18:00 Jongens C3 Joost Reede V4 - AB
16:30 - 18:00 Jongens D2 Maarten Wijsman
Philippe Möller
V1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Britt van der Loo
Froukje Deurvorst
V3 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes D3 Charlotte van Damme
Wibien Dahmen
V4 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D3 Olivier Vreeburg
Douwe Vonk
V5 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D4 Hoyte Dahmen
Huib Claes
V5 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Anna Bakx V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Cok Sierat V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Veerle Bakx V3 - AB
18:00 - 19:30 Dames 01 V4
18:00 - 19:30 Heren 01 V1
18:30 - 20:00 Jongens C2 Diederik van Zwol
Maurits Möller
V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Jasper Mulders
Olivier Wolf
V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Lucas Klopman
Max Manie
V5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Tim Aper V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Daan Vermeule V5 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D1 Carlijn van Zijll Langhout
Marjolein Verheem
V2 - AB
19:30 - 21:00 Jongens A1 Mark Bouwman V1 - CD
19:30 - 21:00 Jongens B3 Joep Slooff
Stijn Deurvorst
V4 - CD
19:30 - 21:00 Meisjes A1 Birgit Rikken
Job van Haagen
Kos Smits
V1 - AB
19:30 - 21:00 Meisjes A2 Cok Sierat V4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 04 V2 - AB Even weken
20:00 - 21:30 Dames 04 V3 - AB Oneven weken
20:00 - 21:00 Dames Jong 01 Jasper Mulders
Olivier Wolf
V3 - CD Even weken
20:00 - 21:00 Dames Jong 01 V2 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Heren 04 V3 - AB Oneven weken
20:00 - 21:30 Heren 04 V2 - AB Even weken
20:00 - 21:30 Heren 05 V3 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Heren 05 V2 - CD Even weken
20:30 - 22:00 Trimhockey Dinsdag V5
21:00 - 22:30 Dames 01 V4
21:00 - 22:30 Heren 01 V1
21:00 - 22:30 Heren Jong 01 V2 - CD Oneven weken
21:00 - 22:30 Heren Jong 01 V3 - CD Even weken
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 17:00 Funkey/Kabouterhockey Trainingsgroep V5 KABOUTERHOCKEY HOCKEYWERKT
16:00 - 17:00 Jongens 3F1 V4 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 V1 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 V1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F1 V4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F2 V4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F3 V4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 3F4 V4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 3F5 V4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 V2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 V2 - CD
17:00 - 18:30 Jongens C4 Kjell Cornelis V4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens C5 Faas van de Wouw
Tim Noordermeer
V4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Esmee Wagenmakers
Floor Snoep
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Olivier Wolf V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Amélie van Ravels
Eva Visser
V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Annemei Wennekers
Jip van der Horst
V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Ghislaine Mol
Julie Kloppenburg
V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Evelien Snoep
Lidewij Scholte
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D7 Carine van Akkerveeken
Pleuntje Winkelman
V5 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Roland de Korte V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Casper Weijers
Eef Vos
V2 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B4 Joep Veldkamp V3 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C1 Jeroen van der Linden
Theo Wiercx
V1 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Cok Sierat V2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Daan Wilton
Mats Rijken
V5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A5 Gijs Haerkens V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Ollin Recillas
Ted Dissel
V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Daan Vermeule V5 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Liane Leemans
Yentl Leemans
V4 - AB
20:00 - 22:00 Dames 02 V1 - CD
20:00 - 21:00 Dames 05 V2 - CD Oneven weken
20:00 - 21:00 Dames 05 V5 - CD Even weken
20:00 - 21:30 Dames 06 V3 - AB Even weken
20:00 - 21:30 Dames 06 V4 - AB Oneven weken
20:00 - 21:30 Dames 08 V4 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Dames 08 V3 - CD Even weken
20:00 - 21:00 Dames 10 V5 - AB Even weken
20:00 - 21:00 Dames 10 V2 - AB Oneven weken
20:00 - 21:30 Dames 30+ B V2 - CD Even weken
20:00 - 21:30 Dames 30+ B V5 - CD Oneven weken
20:00 - 21:00 Heren 06 V4 - CD Even weken
20:00 - 21:00 Heren 06 V3 - CD Oneven weken
20:00 - 21:00 Heren 07 V2 - AB Even weken
20:00 - 21:00 Heren 07 V5 - AB Oneven weken
20:00 - 21:00 Heren 08 V4 - AB Even weken
20:00 - 21:00 Heren 08 V3 - AB Oneven weken
20:30 - 22:00 Dames 30+ A V1 - AB
21:00 - 22:00 Dames 30+ C V2 - AB Even weken
21:00 - 22:00 Dames 30+ C V5 - AB Oneven weken
21:00 - 22:30 Heren 35+ F V4 - AB Even weken
21:00 - 22:30 Heren 35+ F V3 - AB Oneven weken
21:00 - 22:30 Trimhockey Woensdag A V2 Oneven weken
21:00 - 22:30 Trimhockey Woensdag A V5 Even weken
21:30 - 22:30 Trimhockey Woensdag Dames V3 - CD Oneven weken
21:30 - 22:30 Trimhockey Woensdag Dames V4 - CD Even weken
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 !RESERVERING V5 - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Eric van der Pol
Floris-Jan Hoogbergen
V2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D2 Maarten Wijsman
Philippe Möller
V4 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D3 Olivier Vreeburg
Wieger Korteweg
V3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens D4 Hoyte Dahmen
Huib Claes
V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Anna Bakx V2 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Bram vanden Boeynants
Jilles de Vries
V5 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Carlijn van Zijll Langhout
Marjolein Verheem
V1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Britt van der Loo
Froukje Deurvorst
V1 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Charlotte van Damme
Wibien Dahmen
V4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Loek van der Velden
Mark Bouwman
V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Roland de Korte
Tijn Holdrinet
V1 - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Jeroen van der Linden
Theo Wiercx
V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens C3 Joost Reede V3 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Birgit Rikken
Job van Haagen
Kos Smits
V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Derk Doorenbos V3 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Flip Janus
Robin van Eck
V4 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Tim Noordermeer V5 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 V5 - CD Coaches trainen zelf
18:30 - 20:00 Meisjes C1 Liane Leemans
Yentl Leemans
V2 - CD
20:00 - 21:30 Dames 01 V1
20:00 - 21:00 Dames 07 V2 - CD Oneven weken
20:00 - 21:00 Dames 07 V3 - CD Even weken
20:00 - 22:00 Dames Donderdag 1 V5
20:00 - 21:30 Heren 01 V4
20:00 - 21:30 Heren 03 V3 - CD Oneven weken
20:00 - 21:30 Heren 03 V2 - CD Even weken
20:00 - 21:00 Heren 35+ D V2 - AB Oneven weken
20:00 - 21:00 Heren 35+ D V3 - AB Even weken
20:30 - 21:30 Heren 35+ B V2 - AB Even weken
20:30 - 21:30 Heren 35+ B V3 - AB Oneven weken
21:00 - 22:00 Heren 35+ G V3 Even weken
21:00 - 22:00 Heren 35+ G V2 Oneven weken
21:00 - 22:00 Heren 35+ H V2 Oneven weken
21:00 - 22:00 Heren 35+ H V3 Even weken
21:30 - 22:30 Heren 35+ A V1 - CD
21:30 - 23:00 Heren 35+ C V2 - CD Even weken
21:30 - 23:00 Heren 35+ C V3 - CD Oneven weken
21:30 - 22:30 Heren 35+ E V3 - AB Oneven weken
21:30 - 22:30 Heren 35+ E V2 - AB Even weken
21:30 - 22:30 Heren 45+ A V1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Keeperstraining 6 & 8 - tallen Trainingsgroep MV Vanaf 4 september 2020
16:00 - 17:00 Training hockey-voetbal Trainingsgroep V3 - D
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 V3 - A
16:00 - 17:00 Jongens 6E2 V3 - B
16:00 - 17:00 Jongens 6E3 V3 - C
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Rene van Loon
Lars Huijbregts
V2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 8E2 V2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 6E1 V4 - A
16:00 - 17:00 Meisjes 6E2 V4 - B
16:00 - 17:00 Meisjes 6E3 V4 - C
16:00 - 17:00 Meisjes 6E4 V4 - D
16:00 - 17:00 Meisjes 6E5 V4 - D
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 V1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 V1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes 8E4 V1 - CD
17:00 - 18:30 Jongens B3 Maarten van Nijnanten V1 - AB Vanaf 4/9
17:00 - 18:30 Jongens C4 Kjell Cornelis V5 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Esmee Wagenmakers
Floor Snoep
V2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Olivier Wolf V4 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Veerle Bakx V4 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Ghislaine Mol
Julie Kloppenburg
V3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Mimi Möller
Vive Sweep
V3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D7 Carine van Akkerveeken
Pleuntje Winkelman
V2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A2 Oscar Verhagen V1 - CD
18:30 - 20:00 !RESERVERING V2 - AB
18:30 - 20:00 Jongens A1 Loek van der Velden
Mark Bouwman
V1 - AB
18:30 - 20:00 Jongens B4 Joep Veldkamp V3 - CD Vanaf 4/9
18:30 - 20:00 Jongens C2 Jeroen Martens V2 - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Flip Janus
Robin van Eck
V4 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Alexander van den Bosch V4 - CD
20:00 - 21:30 Heren 01 V1