Trainingsschema

Dit schema loopt van 28-11-2022 t/m 4-12-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:00 Zaal - Jongens O16-1 Vincent Opgelder Funzone
17:30 - 19:30 Zaal - Meisjes O16-3 Rietgors, de
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Zaal - Meisjes O18-2 Funzone
17:30 - 19:00 Zaal - Jongens O16-2 Eef Vos Sporthal De Leeuwerik
17:30 - 19:00 Zaal Heren 1 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
18:30 - 20:00 OPTIE Trainingsgroep Funzone
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:45 - 18:30 Zaal - Meisjes O14-1 Elke Scheepers Haagse Beemden, De
17:00 - 19:00 Zaal - Meisjes O16-1 Niels Meijeren Funzone
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:30 Zaal - Meisjes O14-2 Saskia Beljaars Gemeentelijk Sportcentrum Breda
17:00 - 18:30 Zaal - Meisjes O12-1 Marjolein Verheem Funzone
17:00 - 18:30 Zaal - Meisjes O18-5 Rietgors, de
18:30 - 20:00 Zaal Dames 1 Karel Alferink Rietgors, de
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Zaal - Jongens O12-2 Gemeentelijk Sportcentrum Breda
16:30 - 18:00 Zaal - Jongens O12-1 Rene van Loon
Nils de Wit
Okke Janus
Doelen, De
16:30 - 18:00 Zaal - Meisjes O12-2 Sporthal De Leeuwerik
17:00 - 18:30 Zaal - Jongens O16-1 Vincent Opgelder Funzone
18:00 - 19:30 Zaal - Jongens O14-1 Robin van Eck Sporthal De Leeuwerik
18:00 - 19:30 Zaal Heren 1 Rietgors, de
18:30 - 20:00 Zaal - Jongens O18-1 Mark Bouwman Funzone
19:30 - 21:00 Zaal - Meisjes O18-1 Liane Leemans Sporthal De Leeuwerik
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 Zaal - Meisjes O16-1 Niels Meijeren Sporthal De Leeuwerik
11:00 - 13:00 OPTIE Trainingsgroep Sporthal De Leeuwerik
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 11:00 OPTIE Trainingsgroep Funzone
09:30 - 11:30 Zaal - Meisjes O14-1 Elke Scheepers
Pien Stienen
Gemeentelijk Sportcentrum Breda
09:30 - 11:30 Zaal - Meisjes O14-12- C Gemeentelijk Sportcentrum Breda
09:30 - 11:30 Zaal - Meisjes O14-2 Saskia Beljaars Gemeentelijk Sportcentrum Breda
09:30 - 11:30 Zaal Dames 3 Wieske Stubbé
Wieske Stubbé
Doelen, De
11:00 - 13:00 Zaal - Jongens O12-1 Rene van Loon
Nils de Wit
Okke Janus
Funzone
13:00 - 15:00 Zaal - Meisjes O14-6 Kathelijne de Braal Kavelaars Funzone